Sea Of Thieves The Cursed Rogue Görevi

 

1-The Cursed Rogue Görevi Nereden Alınır ?

Sea Of Thieves haritasında bulunan Plunder Outpost’da bulunan Madame Olivia‘nın yanında bulunan kitabı oylayarak göreve başlayabilirsiniz.

 

Görevi aldıktan sonra Madame Olivia size hikaye konusunda bir kaç bilgi veriyor. Konuşmalardan sonra görev sekmenizde yeni bir kitap göreceksiniz. Bu kitap size bir anahtar ve bir sandık bulmanızda yardımcı olacaktır. Aşağıda bilmeceleri çözmenize yarayacak bilgileri vereceğim.

2-The Cursed Rogue Başlangıç

Verilen kitaplarda size bir takım bilmeceler ile bir ada ve bir sandık bulmanızı istiyor.

3-Anahtar

Bilmecelerden biri anahtarı bulmanız için sizi bir adaya sürüklüyor. Adalara üç adet iskelet biri Kaptan isimli olmak üzere kendi aralarında konuştuklarını duyacaksınız. Onları bulduğunuzda saldırın. Kaptan iskeleti kestiğinizde size direk olarak anahtarı düşürecektir.

Aşağıda hangi günlük bilgisi hangi adayı gösteriyor direk görebilirsiniz.

Bu günlükte anahtar Snake İsland'da olduğunu gösteriyor. Adaya gittikten sonra ortadaki büyük atanın en üst kısmına çıkın ve orada göreceğiniz üç iskeleti de kesin. Kaptan İskeleti kestikten sonra anahtar direk düşecektir.
Diğer Anahtarlar Eklenecektir....

4-Sandık

Sandığı bulmak anahtarı bulmaktan biraz daha zor. Çünkü sandığı bulmanız için resimleri okumanız gerekiyor. Aynı şekilde gideceğiniz adada biri Kaptan İskelet olmak üzere 3 iskelet bulacaksınız. Onları kestikten sonra günlüğün üzerindeki resimlere bakarak o adada sandığın nerde gömülü olduğunu bulabilirsiniz.

Aşağıda size hangi sandık nerede ayrıntılı bir şekilde bilgi vereceğiz.

Bu günlükte Plunder Valley'den  bahdediliyor. Sandık bu adanın içindeki mağarada gömülüdür.  

Aşağıdaki haritada adanın mağara girişinin nereden olduğunu göstermektedir.  
 
Mağara girişini bulduktan sonra içeri girin. İlk soldan dönün ve orada bir meydan bulacaksınız. Meydanın orda üç tane iskelet olacak ve onları sizi rahat bırakmaları için kesmeniz gerekiyor. Sonra aşağıdaki resimde olduğu gibi bir kuş kafası heykeli bulum önünü kazdığınızda sandığı çıkarmış olacaksınız.
Ekelenecek

5-Sandığın İçeriği

Sandığı ve anahtarı bulduktan sonra açtığınızda içinden iki adet parça çıkacak.

İçinden çıkan iki parça şuan işimize yaramıyor. Bu parçaları Plunder Outpost’daki Madame Olivia’ya götüreceğiz.

Madam Olivia bu parçaları alıp bir takım ayin ve konuşmalardan sonra size bir pusula verecek.

Bu Pusula size Kaptan Briggsy‘nin (Captain Briggsy) yerini gösterecek. Bu pusulayı takip ederek hangi adada olduğunu bulmanız tamamen size kalmış durumda. Belli başlı adalarda çıkıyor olsa bile pusula duşunda bir bilgi olmanız şuan mümkün değil. Pusulanın ok kısmını denizde takip ederek hangi yöne gideceğinizi bulun.

6- Kaptan Briggsy

Görevin bu kısmında Kaptan Briggsy’e saldırmanız ve onu yenmeniz gerekiyor. Bu bölgeye iyi mühimmatla gitmenizde kar var. Ne kadar çok yanıcı ve patlayıcı bomba alırsanız o kadar hızlı kesersiniz.

7- Görevin Sonu

Kaptan Briggsy‘i kestiğinizde size kafatasını düşürecektir. Görevi bitirmek için o kafatasına ihtiyacınız bulunuyor.

Kaptan Briggs’nin Kafatası’sını çıkardıktan sonra onu Plunder Outpost’daki Madame Olivia ya götürerek görevi tamamlayabilirsiniz. Görev bitiminde size hikayenin son kalan yerlerini de anlatarak görev bitecektir. The Cursed Rogue 8000 altın ödül vermektedir.

8- Görev Başarımları

Bu alan Sonradan eklenecektir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir